Ministrantów starszych i lektorów zapraszamy na wyjazd do Włoch w miejsca związane życiem Księdza Bosko. To malownicze miejsca u podnóża Alp. To nie tylko piękno przyrody ale również historia pięknych spotkań, wspaniałych ludzi, którzy żyli z pasją i miłością względem Pana Boga i osób młodych.

20 lipca wyjedziemy autokarem. W programie:  zwiedzanie Cheri, Turynu, Muzeum Samochodowego, całodzienna wyprawa w Alpy, nad morze (Pietra Ligure/Loano), Capriglio, Morialdo, Castelnuovo i Colle Don Bosco.

Śpimy w miejscu narodzin św. Jana Bosko (pokoje wieloosobowe, łóżka,  łazienki, stołówka – w strukturze Zatti, czyli domu przystosowanym dla grup młodzieżowych). Obiekt widoczny poniżej na zdjęciu.

To miejsce szczególne, bo „gdzie święci chodzili po ziemi, tam Bóg przechadzał się z nimi”. Chcemy tworzyć wspólnotę, pogłębić naszą relację z Panem Bogiem i przeżyć te dni w duchu Księdza Bosko, czyli bardzo radośnie :  ) zawierzając siebie Wspomożycielce.

Koszt to 1300 zł. Obejmuje również przejazd, wycieczki na miejscu i wyżywienie. Zapisy do 15 maja. Liczba miejsc ograniczona. Pierwszeństwo w zapisach mają uczestnicy FSM-ów oraz udzielający się przy naszych dziełach salezjańskich. O zapisie będzie również decydowała kolejność zgłoszeń. Wiek uczestnika – od trzeciej klasy gimnazjum w górę. Zapisanie na listę wiąże się z przekazaniem wypełnionej karty wyjazdu, rozmową z odpowiedzialnym za wyjazd i wpłaceniem zaliczki w kwocie 350 zł.

Zgłoszenia i więcej informacji otrzymasz pisząc na e-mail thawrylewicz@yahoo.pl