„Kochani Muzycy,
Zbliża się czas naszych warsztatów. W podanym już wcześniej terminie – czyli 20 – 22 lutego – w Pieszycach będą już III Warsztaty muzyczno – liturgiczne, na które serdecznie zapraszam wszystkich zakochanych w pięknej muzyce liturgicznej, która porywa do nieba.
Wśród prowadzących będą Panowie: Piotr Pałka i Hubert Kowalski. W sobotę dołączy do nas Bartek Kot ( Kleryk WSD we Wrocławiu), który był z nami w ubiegłym roku i uczył nas swoich pięknych pieśni. Będą z nami jeszcze inne osoby, które podzielą się swoimi talentami. O opiekę duchową poprosiłam O. Jana Koniora – Jezuitę, który jest doświadczonym rekolekcjonistą i kierownikiem duchowym.
Koszt – w tym roku będzie on trochę wyższy, gdyż wiąże się z dodatkową opłatą za warsztaty. Opłata dla osób przyjezdnych i nocujących jak narazie wynosi 70 zł (koszt warsztatów, noclegi i posiłki), dla osób dochodzących i korzystających z posiłków 50 zł. Napisałam – jak narazie – pracuję nad tym, by koszt był trochę niższy.
Zapowiada się jeszcze bardziej pracowity plan niż w minionych latach, by maksymalnie skorzystać z obecności zaproszonych gości. (w załączniku)

Nowością na tych warsztatach będzie MINI ORKIESTRA, dlatego ZAPRASZAM INSTRUMENTALISTÓW, by nam się udało stworzyć chór z orkiestrą.
Na zgłoszenia czekam do 10 lutego na adres: epianoli@wp.pl
Serdecznie zapraszam.

s. Elżbieta Młynarczyk

plan-warsztatow-muzycznych.doc