Drodzy Prezesi LSO!

Z chrześcijańską radością wkraczamy w progi Nowego Roku Szkolnego zdając sobie sprawę, że niesie on w sobie również wiele niepewności i trudnych wyzwań. Chcemy jednak z odwagą, jako uczniowie najlepszego Nauczyciela Jezusa Chrystusa podjąć trud kształtowania swego charakteru i zdobywania wiedzy potrzebnej do mądrego kierowania światem, który Bóg dał nam w posiadanie.

Pragnę zaprosić Was Drodzy Prezresi i Wiceprezesi na nasze, pierwsze w tym Roku Szkolnym spotkanie, które odbędzie się w czasie najbliższej Oratoriady, w dniach 9-11 października 2009 r. we Wrocławiu w par. św. Michała Archanioła. Zależy mi na waszej obecności!!!

W programie tego spotkania będziemy mieli czas na przedyskutowanie interesujących nas spraw odnośnie do naszej współpracy i zaangażowania Służby Liturgicznej w akcje inspektorialne, porozmawianie o nowych inicjatywach oraz zastanowienie się nad sposobem świętowania 30 Jubileuszowej Pielgrzymce Służby Liturgicznej do Twardogórskiego Sanktuarium MWW.

Chciałbym, aby poprzez naszą współpracę wspólnoty LSO w naszej inspektorii były bardziej do siebie podobne i realizowały ten sam program formacyjny, który ma już swój wypracowany szkielet. Proszę prześlijcie mi jak najszybciej potwierdzenie Waszej obecności (telefonicznie, pocztą lub mail-em – moje dane znajdziecie w nagłówku). Jeśli zaś dokonała się u Was zmiana Prezesa to przekażcie te informacje koledze, który aktualnie pełni tę funkcje.

Jeśli masz osobistego e-maila lub go zmieniłeś a chciałbyś, żeby przesyłać wszystkie materiały również do Ciebie, to daj mi znać – może to również pomóc w jeszcze lepszym ich wykorzystaniu w Waszej parafii.

Dziękuję, za chęć współpracy i liczę na szybki kontakt.

Pamiętający o Was w modlitwie, Wasz przyjaciel

ks. Dariusz Szyszka sdb

Inspektorialny Delegat LSO