Po przerwie wakacyjnej wznawiamy cotygodniową Adorację i Eucharystię w intencji powołań.

W najbliższy poniedziałek 6 września o godz. 19.30 zapraszamy młodzież, małżonków, kapłanów, zakonników i siostry zakonne  na Adorację Najświętszego Sakramentu (w ciszy) i Eucharystię w intencji: o rozeznanie powołania dla poszukujących drogi życia oraz jako podziękowanie za odkrycie powołania z prośbą o wierność i gorliwość na drodze jego realizacji.

 Adoracja i Msza św. odbywa się w kaplicy domowej w Inspektoracie Salezjańskim przy Pl. Grunwaldzkim 3 we Wrocławiu.

 „Nie ma i nigdy nie będzie kryzysu powołań, jest natomiast kryzys powołanych, tych, którzy nie odpowiadają na otrzymane powołanie i kryzys osób towarzyszących powołanym np. rodziców. Gdyby był kryzys powołań, to sam Bóg byłby w kryzysie”, stwierdził ks. dr Marek Dziewiecki /krajowy duszpasterz powołań/.

Jeśli ktoś nie może uczestniczyć w tej modlitwie fizycznie, a chciałby być w duchowej łączności z nami, to zapraszamy do włączenia się w modlitwę różańcową.

W każdy poniedziałek na zakończenie adoracji o godz. 20.15 będziemy odmawiać dziesiątkę różańca. Rozważać będziemy kolejne tajemnice różańca świętego, zaczynając od tajemnic radosnych. W najbliższy poniedziałek odmówimy pierwszą tajemnicę radosną „Zwiastowanie Najświętszej Marii Pannie” a potem kolejne tajemnice.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy!

Zapytania i prośby w tej sprawie prosimy kierować do ks. Dariusza Szyszki SDB (e-mail: dszyszka@salezjanie.pl; kom: 696451302).