Szczęść Boże Drodzy Przyjaciele,
modlący się co poniedziałek o rozeznanie powołania i dziękujący za łaskę jego rozeznania oraz proszący o dar wierności Bożemu wybraniu, pragnę poinformować Was, że w najbliższy poniedziałek, 1 listopada, z racji Uroczystości Wszystkich Świętych, Adoracji Najświętszego Sakramentu i Mszy św. nie będzie – proszę jednak o wspólną modlitwę jedną dziesiątką różańca w tej intencji – w tym dniu rozważać będziemy 4 tajemnicę bolesną „drogę krzyżową Pana Jezusa”.

Zapraszam już dziś na Adorację i Mszę św., które zgodnie z planem odbędą się 8 listopada – rozpoczynamy o godz. 19.30 w kaplicy inspektoratu.

Wraz ze Wspólnotą SWE Student zapraszamy na wspólny różaniec przy salezjańskim grobowcu na cmentarzu przy ul. Bujwida. Spotkamy się 3 listopada, w środę przy głównej bramie o godz. 19.00 – potem przejdziemy do grobowca, zapalimy znicze oraz odmówimy część chwalebną różańca świętego w intencji naszych zmarłych. Następnie pójdziemy do Inspektoratu, aby w intencji naszych drogich zmarłych odprawić Mszę św i przyjąć Komunię św, aby w ten sposób uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za tych, którzy jeszcze tej modlitwy potrzebują, w ten sposób zyskując kolejnego orędownika w niebie.

Niech radość świętowania wraz z ze Świętymi dnia ich uroczystości napawa nas radością i rozjaśnia nam perspektywę zjednoczenia się wraz z nimi w niebie w przyszłości.
Z darem modlitwy i pozdrowieniami, ks. Darek sdb