Tylko dla prawdziwych mężczyzn!

Tylko teraz masz okazję pokazać, że jako mężczyzna czujesz się odpowiedzialny za życie i pragniesz go bronić.

 Jan Paweł II – w obronie życia człowieka

Nie jest to wezwanie dla każdego. Wymaga bowiem odwagi i mężnego serca (patrz Ps 31 na górze strony).

Weź udział w Marszu Mężczyzn w Obronie Życia sobotę 27.11.2010 na rozpoczęcie nowego Roku Liturgicznego.

Projekt „Marszu Mężczyzn w Obronie Życia” powstał jako odpowiedź na wezwanie Ojca Świętego Benedykta XVI do wspólnej modlitwy w intencji obrony życia.

W tym czasie będziesz też miał okazję posłuchać ciekawych nauczań skierowanych do mężczyzn. Wszystko w męskim towarzystwie.

Do uczestnictwa w tej modlitwie organizatorzy zapraszają mężczyzn z każdej parafii, ze wszystkich wspólnot i grup modlitewnych naszej Archidiecezji – zaproś wszystkich swoich krewnych i znajomych. Pomóż promować ideę Marszu w swoim środowisku (na studiach, w pracy). Umieść informację o Marszu na forach na których się udzielasz, roześlij znajomym, polub na facebooku .

Przebieg Marszu:

17:00

rozpoczęcie uroczystą Eucharystią w kościele Uniwersyteckim pw. Najśw. Imienia Jezus, Plac Uniwersytecki 1, której przewodniczyć będzie Jego Ekscelencja biskup Edward Janiak

18:00

rozpoczęcie przemarszu z modlitwą i śpiewem ulicami Wrocławia. Przemarsz rozpocznie się spod kościoła Uniwersyteckiego ulicą Kuźniczą do Rynku, tam dalej wokół Rynku do kościoła Garnizonowego pw. Św. Elżbiety przy ul. Św. Mikołaja.

19:00

w kościele Garnizonowym rozpocznie się czuwanie modlitewne połączone z nieszporami odmawianymi w łączności z Ojcem Świętym do godz. 21:00

21:00

zakończenie Apelem Jasnogórskim

 Wiem, że tego samego dnia są Andrzejki, ale zawsze można przyjść na nie po Marszu i dobrze się bawić do samego rana!