Nie było czasu zrobić to w odpowiedni sposób…  zabieganie po Mszy Św., a potem mój szybki wyjazd… A zatem! Bardzo chciałem podziękować i pogratulować tym, którzy zaangażowali się we wspólne wychwalanie Boga pieśniami i piosenkami podczas Eucharystii! Oczywiście wielki ukłon dla Ani Ślęczek, która zgodziła się przygotować (razem z moją skromną osobą) oprawę muzyczną na MGS-ie – musicie wiedzieć, że zespół z parafii p.w. Chrystusa Króla, który na co dzień prowadzi Ania, przygotowywał się już tydzień wcześniej, za co również bardzo im dziękuję!

Muszę przyznać, że bardzo mi się podobało! Mimo że nagranie, które właśnie słucham, nie jest najlepszej jakości – to jednak brzmi pięknie! Myślę, że Nasz Pan odwdzięczy się obfitymi łaskami i błogosławieństwem tym, którzy dzieląc się swoimi talentami pomagali się modlić innym, uczestniczącym w tej Mszy Świętej! Czego sobie i wam życzę 😀

Poniżej pierwsza część z tego co udało się nagrać… od razu przepraszam, ale nie ma ani Będziemy tańczyć ani Błogosław duszo moja Pana… Mój błąd 🙂 musicie mi wybaczyć.

Już dzisiaj zapraszam za rok – być może znowu uda się zebrać taką ‘fajną’ ekipę!

Przy okazji przesyłam serdeczne pozdrowienia z Krakowa z seminarium 🙂

Kl. Mikołaj Fr. Wyczałek SDB

Przyjacielu ubogich chłopców: http://www.youtube.com/watch?v=DXpYALFHAIo&feature=plcp

MGS SCHOLA PRZYJACIELU (wersja mp3)

Link do galerii