fot. www.facebook.com

fot. www.facebook.com

Zapraszamy serdecznie do udziału w Internetowej Jubileuszowej Nowennie do św. Jana Bosko.
Zbliża się 31 stycznia. Dzień Liturgicznego wspomnienia św. Jana Bosko, wielkiego wychowawcy i miłośnika młodych ludzi, założyciela Salezjanów i Sióstr Salezjanek.
W tym roku Uroczystość księdza Bosko będzie szczególna. Obchodzimy bowiem jubileuszowy, dwusetny rok, od narodzin wielkiego Świętego (przyszedł na świat w 1815 roku).

Chcemy przygotować się do tego dnia przez 9-dniową nowennę. Każdego dnia nowenny na stronach internetowych Laboratorium Wiary, począwszy od 22 stycznia, będzie ukazywać się: krótkie rozważanie, modlitwy do osobistego odmówienia oraz specjalne zadanie do wykonania. Uczestnicy tych 9-dniowych przygotowań będą łączyć się duchowo codziennie o 22.00. W tej godzinie kapłan będzie udzielał błogosławieństwa Bożego przez wstawiennictwo Maryi Wspomożycielki Wiernych. Nowennę zakończymy w Uroczystość Księdza Bosko, 31 stycznia, w sobotę, mszą świętą o godzinie 18.00 w górnym kościele Chrystusa Króla, we Wrocławiu, przy ulicy Młodych Techników. Będzie ona odprawiona w intencjach polecanych w nowennie przez wszystkich jej uczestników.
Zapraszamy do udziału szczególnie młodych ludzi, a także rodziców i tych wszystkich, którzy zajmują się wychowaniem.

Laboratorium Wiary:
https://www.facebook.com/LaboratoriumWiaryUChrystusaKrola

nowenna interner JB