Inicjatywa Muzyczna Wrocław Wielbi, wroclawwielbi.pl


Już po raz drugi organizujemy Warsztaty Uwielbienia z Poldkiem Twardowskim! Jest to dla nas naprawdę wielka radość! Startujemy z zapisami. Nie może Was zabraknąć! Formularz znajdziecie tutaj: ZAPISY. Więcej szczegółów poniżej! „Chwalcie Pana bo jest dobry, bo Jego łaska trwa na wieki!” <Ps 136,2>

W zeszłym roku odbyła się pierwsza edycja, w której uczestniczyło blisko 100 osób tworzących chór i zespół muzyczny. W tym roku mamy nadzieję na jeszcze większe zainteresowanie tym wyjątkowym wydarzeniem, ponieważ naszym marzeniem jest poszerzenie zespołu muzycznego o sekcję symfoniczną.

Do udziału w warsztatach zapraszamy młodzież, studentów, członków chórów parafialnych, kleryków, księży, organistów oraz wszystkich, którzy pragną swoimi talentami muzycznymi uwielbiać Boga, a także poznać nowe utwory liturgiczne i uwielbieniowe.

Zapraszamy zarówno osoby śpiewające jak i instrumentalistów, którzy są szczególnie mile widziani.

W czasie warsztatów, oprócz intensywnej nauki nowych utworów i modlitwy uwielbienia Poldek Twardowski, Boży człowiek, na pewno wykorzysta każdą sposobność i chwilę, aby podzielić się swoim doświadczeniem wiary, świadectwem życia w  Duchu Świętym. ?

Zwieńczeniem warsztatów będzie uroczysta Msza Święta w kościele p.w. Św. Michała Archanioła (niedziela, godz. 19.15) oraz następujące po niej wspólne Wielbienie – z udziałem chóru, zespołu i orkiestry utworzonej przez uczestników warsztatów.

Tegoroczna edycja Warsztatów Uwielbienia przygotuje nas do poprowadzenia Wielbienia wieńczącego wrocławską akcję Holy Wins (czyli kontrakcji dla pogańskiego święta Haloween), w poniedziałek 31 października. Już teraz zaplanujcie, aby być wtedy z nami!

 • Warsztaty poprowadzą:
  Poldek Twardowski – znany w kręgach muzyki liturgicznej oraz uwielbieniowej wokalista, gitarzysta, aranżer, kompozytor; organizator i koordynator Inicjatywy Poznańskich Muzyków „Bogu Jedynemu Chwała”, ogólnopolskich rekolekcji „Na Fali Wielbienia”, współtwórca koncertu „Jednego Serca Jednego Ducha”, a także wielu innych inicjatyw muzycznych.
  Artur Koza – dyrygent symfoniczny, gitarzysta i nauczyciel.
 • Termin: 21-23 października.
  Rozpoczęcie w piątek o godzinie 17:00 (rejestracja od 16:00).

  Zakończenie warsztatów uroczystą mszą świętą (niedziela, godz. 19:15), po której poprowadzimy uwielbienie.
 • Lokalizacja:
  A) Część warsztatowa: budynek Liceum Salezjańskiego, ul. Świętokrzyska 45-55
  B) Niedzielna msza i uwielbienie: Kościół pw. św. Michała Archanioła przy ul. B. Prusa 78.
 • Koszt uczestnictwa:
  A) Chór: 50 zł (30 zł zaliczki )
  B) Instrumentaliści: 30 zł
  Koszt nie obejmuje wyżywienia, ani noclegów.

ZAPISY do 17 października do godziny 12:00 przez FORMULARZ dostępny pod linkiem: ZAPISY

Liczba miejsc ograniczona. Zapraszajcie znajomych na FB, lajkujcie nasze wydarzenie i udostępniajcie, do zobaczenia wkrótce!