FSM to okazja do poznania ludzi, którzy myślą podobnie jak ty. Każdy z nas szuka przecież w swoim życiu Boga, oraz odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Chcemy bowiem rozpoznać jakie jest nasze powołanie. Szukamy zatem woli Bożej w naszym życiu, prawdziwej przyjaźni i prawdziwej duchowości. I to wszystko można znaleźć na FSM-ach przez radość, spontaniczność, sport, modlitwę, spotkania z wartościowymi ludźmi, sakramenty i bycie razem.
DSC08944

FSM to forma salezjańskich rekolekcji dla młodych mężczyzn, podczas których jest czas na wszystko: poznanie kim jest Jezus, czym jest prawdziwa wiara, kim jest Ksiądz Bosko i salezjanie, a przede wszystkim na zadanie sobie pytania: kim jestem?

Dla kogo są FSM-y?

DSC08908

Dla młodych mężczyzn w wieku gimnazjalnym, licealnym, studenckim. Dla każdej z tych grup są oddzielne spotkania. FSM-y nie są wyłącznie dla wychowanków salezjańskich, są otwarte dla panów spoza naszych środowisk. Jesteś mile widziany 🙂

DSC08612

Aby dowiedzieć się kiedy są planowane najbliższe FSM-y dla gimnazjalistów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych zerknij na stronę główną.

ZOBACZ RELACJĘ Z OSTATNIEGO FSM 2015

ZOBACZ I POSŁUCHAJ RELACJI Z FSM-U W KRAKOWIE